12 Eylül 2009 Cumartesi

ReKlaMlar....:)

Ve işte efendim benim severek ve isteyerek başlangıçta hobi olarak yaptığım işim..tecrübe edinmek adına öncelikle sevdiklerim, yakınlarım ve hatta hiç tanımadığım insanlara hediye olarak yaptığım bu işi çok sevdiğimi fark edince bu yolda devam etmek istediğime karar verdim..
Bebek şekerleri,davetiyeleri,bebek bezi pastaları,baby shower ve doğumgünü partileri,hastane odası süsleme ve doğum fotoğrafçılığı ...aradığınız herşey bu sitede..:)sitemden fotolar… daha fazlası için buraya tıklatabilirsiniz

2 yorum:

Korhan dedi ki...

Hayırlı olsun Sibel. Hastane odası denince aklıma anneciğim, sarı fıstığım geliyor. On sene önce Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde bilinci kapalı, kendi oğlunu yeğeni sanan, acıdan kıvranan kadın geliyor aklıma. Her hastane odası süslenmez, hatta hiç biri süslenmez. Oradaysan süsü gözün görmez. Herkes apandist ameliyatı olmuyor di mi? :) Bu güzel işinde ben de elimden geldiğince yardımcı olucam tekrar hayırlı olsun.

Not:Lütfen yorumum üzerine konuşmayalım. Gece 3 de içimden geldi yazdım.

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Teşekkür ederim Korhan...:)

BU SİTEDEKİ BANA AİT FOTOĞRAF VE YAZILARIN HİÇBİRİ, HİÇBİR SEBEPLE İZNİM OLMADAN KULLANILAMAZ.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEYLER OLURSA BEN BURDAYIM

Blog Widget by LinkWithin

LARVAM

LARVAM

İzleyiciler

Geçmişi merak edenlere..:)

Hakkımızda

Fotoğrafım
Pelinsu...Masum,akıllı,çok bilmiş,çok bıdık,çok güzel....... Bir de sevgili eşim ...canımız babamız var...dünyanın en iyi babalarından..ben kendime yeni bir prens bulacakmışım...benimkini kızım kapmış...:) günlük yaşananlar,sanat,moda,aşk,dedikodu,eğlence..bundan sonra aradığınız herşey burada olacak...daha doğrusu olmasını temenni ediyorum..:)