8 Şubat 2010 Pazartesi

KıSKanÇ PeliNSU..:)

Pelinsu’nun dolabını düzenledik bugün.Özene bezene seçilmiş her kıyafetini belki ağabeylerimin bebişleri kız olur umuduyla saklamıştık ama gelgelim bizim miniş erkek olacakmış.. eee bu durumda bizim elbiseler güzelce paketlenip ihtiyacı olan farklı yerlere verilmek üzere poşetlendi…içlerinden bir iki kıyafet bizim fıstığın XL bebişi için ayrıldı..Pelinsu sevinçle giydirdi bebeğini ,ama inanılmaz tatlı olunca baba dayanamayıp kucağına aldı agucuk magucuk yapmaya başlayınca ,haftalardır yaşasın kardeşim olacak(yeğenini kardeşi sanıyor..:) diye havalara uçan telefonda konuştuğumda kiminle konuştuğumu umursamadan kardeşim olacağını söylesene anne diyen,öğretmenlerine komşularımıza yolda gördüklerine benim kardeşim olacak diye haber verip bizi zor durumlara sokan Pelinsu kıskançlık krizine girdi…Babasına inat bütün gün benimle sarmaş dolaştı…Bu durum bana yaradı bol bol mıncıkladım fıstığı..:)

7 yorum:

Judy Abbott dedi ki...

hhahahaaa ne kadar büyük o bebek öyle , ay alem çocuk, annemin yanında da "kardeşim olacak" deyince annem ne kadar sevinmişti :))) çünkü ciddi ciddi ayını mayını da söylüyor ya :))) oyyy kuşşuummm :)))

♥sibelinsu♥ dedi ki...

evet evet XL bebiş..taşıyamıyor zavallım...sorma kızım saman altından su yürütüyormuş gibi hissettiyor cadı..:)

Judy Abbott dedi ki...

valla ben de şüphelendim, şöyle bir seni süzdüm arabada ama bir dal gibi incecik ve de güpgüzel göründüğüne göre hamile değil herhalde diye düşündüm :)))))

♥sibelinsu♥ dedi ki...

eyvallah bebişim..süzüşünü yesinler...:))
öyle bir şey olsa ilk siz duyarsınız beybi...:)

Dominika dedi ki...

kardeşimin doğduğu zamanı hatırlıyorum.. 24 sene önceydi..bende aynı öyleydim..sanki ben doğurucam bi gurur, bi mutluluk..kardeş acayip bişey.. ne güzel ki pelinsu harika tepkiler vermiş..sana da bir yeşil ışık yanmış artık bir kardeş yapılır :P kimi çocuk kıskançtır istemez kardeş.. allah korusun ne fena... allah bir güzellik daha nasip eder inşallah sana..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Haahah kıyamam ya yesinler boyu kadar yalnız bebek desene anne olmaya meraklandı

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Dominikacım...iş ciddiye binince 360 derece döner benim fıstık..:)
amin canım kısmet olur inşallah..:)
Stil direktörüm...o bizim xl bebişimiz..ev dışına çıkaramıyoruz Pelinsudan ağır...yok yok anne olmaya meraklandı şimdilik..:)

BU SİTEDEKİ BANA AİT FOTOĞRAF VE YAZILARIN HİÇBİRİ, HİÇBİR SEBEPLE İZNİM OLMADAN KULLANILAMAZ.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEYLER OLURSA BEN BURDAYIM

Blog Widget by LinkWithin

LARVAM

LARVAM

İzleyiciler

Geçmişi merak edenlere..:)

Hakkımızda

Fotoğrafım
Pelinsu...Masum,akıllı,çok bilmiş,çok bıdık,çok güzel....... Bir de sevgili eşim ...canımız babamız var...dünyanın en iyi babalarından..ben kendime yeni bir prens bulacakmışım...benimkini kızım kapmış...:) günlük yaşananlar,sanat,moda,aşk,dedikodu,eğlence..bundan sonra aradığınız herşey burada olacak...daha doğrusu olmasını temenni ediyorum..:)