15 Mart 2010 Pazartesi

Yaz nerdesin canım....


Tamam her şeyi zamanında yaşamak güzel ama doydum artık bu sene kışa..hoş kışı da baharı da sevmiyorum..hele bir de miniğiniz varsa dışarıda yok üşür mü, yok rüzgar eser mi ,yok çok giydirdim terler mi ,hastalanır mı derdinden de kurtulmak rahatça gezebilmek ,eve sığamamak istiyorum…kat kat giyinmekten,nezlesinden gribinden,servet gibi gelen doğalgaz faturasından,grisinden,sabahları yataktan zorla kalkmaktan,kısacık gelen yetmeyen günlerden,güneşin bulutların arkasından gülümseyip hemen kaçmasından,sessizlikten,yağmurdan ,çamurdan hatta kardan hiç hoşlanmıyorum…kendi mevsimimi kendim seçsem ve o mevsim hep yaz olsa
yaz gelse içim kemiklerim ısınsa,sahildeki kızgın kumlar ayağımı yaksa,güneş gözlerimi yorsa,tiril tiril kıyafetlerle elbiselerimin eteklerini uçuştura uçuştura yürüsem,başım güneşten kaynasa,ailecek yalınayak çimlerde koşsak yere yatıp yuvarlansak,koca ağacın gövdesinde soluklansak..vs
Kış kusura bakma canım ama bana göre değilsin..:)
İşte bu yüzden olsa gerek yaz çocuğu olan bizimkilerle dönem dönem oturur bu akşam ki gibi yaz videolarımızı seyrederiz..en güzel filmden daha güzel…başrollerde biz :)


8 yorum:

Bahar ve kızısı Yağmur dedi ki...

bende dört gözle bekliyorum :)
çok sıkıldım bende yaz istiyorum, sıcak istiyorum..:)

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Aynen bugün titredim resmen..yarın karnıbahar gibi giyinmeye devam...:)

kirazzade dedi ki...

Ben baharcılardanım :) Ama ilkbahar. Ne sıcak ne soğuk. Ttalı tatlı eser rüzgar, Moda'da yürürsün. Hiç terlemezsin. Ah bahar gelsin :)

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Bahar da kışa göre iyi sayılır tabi..:)
ama bizim fıstık kuşun kanat çırpmasında bile hasta olabildiği için tam yaz en süperi..:)
Biz birbirimize yakın oturuyoruz sanırım..modaya yürüyerek 5 dakika..)

kirazzade dedi ki...

Yok, yakın değiliz :) Biz Ataşehirdeyiz. Ama Moda'yı severim tabi. Hele Ali Usta'dan hindistancevizli ve sade dondurma yemeyi daa da severim :) Şimdilerde Moda'yı anlatan bir kitap okuyorum ve orada oturasım geldi fena halde :)

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Ayy uzakmışız hatta...her gün vapura binince buralardan sandım..:)
Meşhur Hasan usta...ama biz son iki yıldır dondurmasını bozduğunu düşünüyoruz,yanındaki Mado'ya takılıyoruz...hem sıra olmuyor..hem de daha lezzetli sanki...:)

kirazzade dedi ki...

Ali Usta değil miydi o yaaa? Evet hergün biniyorum vapura ve Eminönü'ye geçiyorum :)

♥sibelinsu♥ dedi ki...

yok yok senin dediğin doğru Ali Usta...Niye Bolulu hasan ustaya gitmiş aklım bilmiyorum ..:))
yemek sonrası tatlıya gelmiş sanırım sıra..:)

BU SİTEDEKİ BANA AİT FOTOĞRAF VE YAZILARIN HİÇBİRİ, HİÇBİR SEBEPLE İZNİM OLMADAN KULLANILAMAZ.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEYLER OLURSA BEN BURDAYIM

Blog Widget by LinkWithin

LARVAM

LARVAM

İzleyiciler

Geçmişi merak edenlere..:)

Hakkımızda

Fotoğrafım
Pelinsu...Masum,akıllı,çok bilmiş,çok bıdık,çok güzel....... Bir de sevgili eşim ...canımız babamız var...dünyanın en iyi babalarından..ben kendime yeni bir prens bulacakmışım...benimkini kızım kapmış...:) günlük yaşananlar,sanat,moda,aşk,dedikodu,eğlence..bundan sonra aradığınız herşey burada olacak...daha doğrusu olmasını temenni ediyorum..:)