20 Nisan 2010 Salı

BEBİŞLİ GÖBÜŞ VE DÜĞÜN ÇEKİMLERİ


Aslında bu çekimlerimi şubat ayının sonunda gerçekletirmiştim ama bilgisayarım çalınınca abimin bilgisayarından tekrar aldım işledim falan şimdiye kısmet oldu…beni tanıyanlar fotoğraf çekme sevdamı bilir,yeni makinamla daha güzellerini çekeceğimi umarak işte benim eski dandik makinamla ,ev ortamında ,gece çektiğim anlık fotolarımı huzurlarınıza çıkarıyorum….çok eğlenerek ve severek yaptığım bi çekim oldu…modellerim de güzel olunca değmeyin keyfime..haftaya tekrar yeni makinamla çekeceğim kısmetse ve daha da önemlisi bebişin doğum fotolarını da çekeceğim bugün güzel çiftimle beraber(abim –yengem :))hastaneye gittik ben doğumhaneye girdim baktım…bir iki foto da çektim…sonrasında da odalara baktık…oda süslemelesi sorumlusu da benim…hatta bebek bezi pastamızı ve şekerlerini bizzat kendi ellerimle hazırladım bile,yarın da altın yastığı, sepet falan onları halledeceğim ...hava güzel olursa geZeriz o ayrı..
Bu arada önemli not DOĞUM VE DÜĞÜN çekimleri tarafımdan ÜCRETSİZ yapılmaktadır…bebişe hoşgeldin,Evlenenlere mutluluklar hediyem olsun…:))Ne yazıkki haftasonu yayınladığım bu postun yorumlarını yanlışlıkla silmiş bulunuyorum...bu konuda isteklerini bildiren Esen ve sanırım Seda hanım tekrar ulaşırsanız sevinirim..

4 yorum:

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Evet bende yazmıştım mutluluklar ve sağlık dilerim balım

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Teşekkürler Edacım..;))

cinar dedi ki...

çok güzel bir anı olmuş bu. Bol bol fotoğraf çektirmek lazım aslında hamileyken de. insan dün nasıl olduğunu bile unutuyor zamanla.

♥sibelinsu♥ dedi ki...

evet gerçekten güzel bir anı...keşke benim de böyle fotolarım olsaydı diyorum..ne yazık ki 3-5 sırdana fotoğrafımdan başka yok..:(

BU SİTEDEKİ BANA AİT FOTOĞRAF VE YAZILARIN HİÇBİRİ, HİÇBİR SEBEPLE İZNİM OLMADAN KULLANILAMAZ.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEYLER OLURSA BEN BURDAYIM

Blog Widget by LinkWithin

LARVAM

LARVAM

İzleyiciler

Geçmişi merak edenlere..:)

Hakkımızda

Fotoğrafım
Pelinsu...Masum,akıllı,çok bilmiş,çok bıdık,çok güzel....... Bir de sevgili eşim ...canımız babamız var...dünyanın en iyi babalarından..ben kendime yeni bir prens bulacakmışım...benimkini kızım kapmış...:) günlük yaşananlar,sanat,moda,aşk,dedikodu,eğlence..bundan sonra aradığınız herşey burada olacak...daha doğrusu olmasını temenni ediyorum..:)