17 Ocak 2012 Salı

Ayşegül ♥ ZeynelVe işte yine güzel bir gelinim var sırada,yüzünden gülümsemesi hiç eksik olmayan mutlu bir gelin…
Sevgili Ayşegül ile yakın arkadaşı Yasemin'in düğününde tanışmıştık.Evlenme planları 1 yıl sonrasındayken Yasemin'in fotoğrafları gibi fotoğraflarım olmalı diyerek yıllardır beklettiği Zeynel’e evet demiş…uzun uzun telefon konuşmalarından sonra düğün günü beni güler yüzüyle karşılamıştı sanırım bütün gün de güldü.
Çekim için Yasemin'in çekimlerinde de tercih ettiğimiz Topkapı Sarayı’nı tercih ettik…vaktimiz dar olunca oradaki kalabalığın bizi engelleyebileceğini düşerek başka önerilerde bulundum ama Ayşegül prenses saray fikrinden vazgeçmedi…yabancılar bizdeki gibi gelin damat görmemişler sanki çiftimizle fotoğraf çektirebilmek için resmen sıra beklediler…kaç kişiye geç kaldık gitmemiz lazım dedim ve kaç kişinin fotoğraf makinesini elime alıp fotoğraf çektim bilmiyorum ….

Topkapı Sarayı’nda yaptığım iki çekimde de bolca koştuk güzel gelinim converse ayakkabılarıyla son derece rahattı.Sibelgürüney Photography olarak en özel gününüzde mutluluğunuza ortak olmaktan çok mutluyum,sevginizin sonsuza kadar sürmesi dileğiyle ...
Daha fazla fotoğraf için TIK

Hiç yorum yok:

BU SİTEDEKİ BANA AİT FOTOĞRAF VE YAZILARIN HİÇBİRİ, HİÇBİR SEBEPLE İZNİM OLMADAN KULLANILAMAZ.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEYLER OLURSA BEN BURDAYIM

Blog Widget by LinkWithin

LARVAM

LARVAM

İzleyiciler

Geçmişi merak edenlere..:)

Hakkımızda

Fotoğrafım
Pelinsu...Masum,akıllı,çok bilmiş,çok bıdık,çok güzel....... Bir de sevgili eşim ...canımız babamız var...dünyanın en iyi babalarından..ben kendime yeni bir prens bulacakmışım...benimkini kızım kapmış...:) günlük yaşananlar,sanat,moda,aşk,dedikodu,eğlence..bundan sonra aradığınız herşey burada olacak...daha doğrusu olmasını temenni ediyorum..:)